SESLI ORTAM SITELERI HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

sesli ortam siteleri Hakkında Gerçekler Açığa

sesli ortam siteleri Hakkında Gerçekler Açığa

Blog ArticleÜcretsiz olan bu sitenin diğerlerine nispeten henüz bir küme neva seçeneği var ve seslerin şiddetinin yüzı düzen neva tonlarını da organize imkânı da sunuyor.

Bu nedenle zaman bizlere rahatlatıcı sesler sağlamlayacak, her ikisini bile kullanabileceğimiz farklı programlar ve web sayfaları üzerine bahisşacağız. ortadan yükseltmek stres çağ boyunca biriktiğimizi veya daha erken uykuya dalmanın bir yöntemi olarak.

Bu uygulamanın bize sunduğu her şeyi yoklama geçirmek kucakin Microsoft Store'dan ücretsiz olarak indirebiliriz.

TV’nize bütünleşmiş SmartThings hub sayesinde, sair tek eklenmiş cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına yakışır rahatıllı cihazlara problemsiz bir şekilde ilişkilanıp bu cihazları arama edebilirsiniz.

Soundrown.com: Yüklemesi çok ziyade hengâm almayan ve tarayıcınızı ağırlaştırmayan, hiçbir bir numara dinlemek muhtevain tıklayabileceğiniz veya aynı anda yeni ortam atmosferleri yaratarak çalabileceğiniz 10 farklı ortam sesi…

Arkasında şarj için kullanabileceğiniz bir güneş paneli olan kumanda ile bundan sonra SolarCell Remote midein çsafha açısından ideal olmayan vahit kullanımlık pilleri giymek zorunda kalmayacaksınız.

* Calm teknolojisinin tasarrufı hem SmartThings’in hem bile kendiliğinden kayıtlı aletin mahremiyet bildirimlerinin izinını gerektirir.

Her neyse ki, bu özen dağıtıcı şeyleri ortadan kaldırmanın ve hatta onlara boyun eğme alışkanlığınızı kırmanın bir yolu var… Yapıt okurken, ibret çhileışırken vb. motivasyon arttıran, odaklanmaya yardımcı olan, ortam sesleri, doğa sesleri ve belli belirsiz müziklerin bucak aldığı temelı yararlı siteler:

Bu sitede bile yine çeşitli tabiat ve iç mekân seslerini dilediğiniz kabilinden birbirine karıştırabilir, curcunalı şiddetini ayarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz seslerden kendi çkabız listelerinizi oluşturabilmenin tarafı keşik sitenin sunduğu bir harika özellikse seçtiğiniz seslerin şiddetini lalettayin değemektirerek daha saf bir curcunalı ambiyansı yaratma olanakınızın olması. Başkaca Noisli üzere burada da zamanlayıcı özelliği var.

Coffitivity sair sitelere bakarak beş on daha sınırlı lakin daha spesifik bir şık sunuyor; kafe, yemekhane ve bunun gibi çeşitli dirim alanlarındaki başlıca sesleri dinleyebiliyorsunuz. Kendi oynatma listenizi oluşturmuyorsunuz fakat birbirinden farklı ordu ortamları seçebiliyorsunuz.

Ben gayrı sitelerden bile faydalandığım bâtınin sadece ücretsiz sunulanlarla yetiniyorum; gâh 2-3 farklı siteyi aynı anda açıp sesleri karıştırabiliyorum çtuzakışırken. Ama Noisli’nin ücretli sunduğu öbür sesler bile kaygı uyandırmıyor bileğil. üste zamanlamayı kurabilir ve belirlediğiniz müddet kadar çalmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle bilgisayar başında çhileışırken alarm tesis etmek yerine bu şekilde de mola zamanlarınızı ayarlayabilirsiniz.

Ofisteki komşuların bapşmaları veya yukarıdan mevrut bukanak seslerinden rahatsız olamadığınız zamanlarda jeneratörü çalıştırın. Kulağınıza hoş mevrut ötümlü bir çav, kendinizi düşüncelere kaptırmanıza ve konsantre olmanıza yardımcı olacaktır.

üste telefonlarınıza indirebileceğiniz çok iyi değişik icraat da var. Bildiğiniz farklı emsal site ve tatbik varsa yorumlarda paylaşırsanız çok ongun olurum!

Icra vekili Şimşulama: Gelir elde etmesine karşın sesliortam bildirge vermeyen 400 binden çokça mükellef saptama ettik

Samsung Tizen OS, yalınlık infaz ekosistemi Daily+ sebebiyle yevmi aktivitelerinizi ve yaşantınızı TV’nizden sıkıntı ve emeksiz şekilde yönetmenizi katkısızlar. Daily+ uygulamasında SmartThings ve Workspace üzere birhayli tatbikat ve hizmet makam kızılır.

SmartThings ile enerji tasarrufu edinmek çok basitçe. Yapay Zeka Enerji Modunu açtığınızda TV’niz kendiliğinden olarak ortamdaki ışık seviyesini kazançlar ve kullanma davranışlarını analiz ederek parlaklığı ayarlar.

Report this page